Nieuws

Nieuwe ronde interne padel competitie

Wil jij (vriendschappelijke) wedstrijden spelen? Geef je dan op voor de interne dubbel padel competitie! Iedereen kan meedoen, ongeacht je speelsterkte (juist óók beginners/nieuwe leden). En padel is gender neutraal: dames, heren of mix, alles is toegestaan. De speeldagen en tijden zijn flexibel, je speelt wanneer het jou uitkomt op ons eigen park! Na de eerdere rondes, starten we nu een nieuwe ronde van 1 oktober tot 14 december. Geef je zsm op zodat wij een mooie indeling kunnen maken. Download de KNLTB Match App en geef je op. 

Hoe werkt het?
- Alles verloopt via de KNLTB Match App (indeling, planning van wedstrijden, stand bijhouden; nb vorig jaar nog 'scala')
- Je komt met je partner in een poultje met  tegenstanders van jouw niveau
- Je speelt 1 wedstrijd tegen iedere tegenstander
- Je bepaalt onderling wanneer je speelt, dus je speelt wanneer het jou uitkomt!
- Je hangt zelf de baan af voor het afgesproken tijdstip
- je spreekt onderling af of je op tijd speelt of een volledige wedstrijd.
 

Dus: download de KNLTB Match app, maak een profiel aan en schrijf je in (home/Clubcompetitie/TV CC- HD/DD/GD Padel/Doe Mee)

« Terug

» Nieuws archief