Competitie

oktober 2018

donderdag 4 oktober 2018
vrijdag 5 oktober 2018
zaterdag 6 oktober 2018
zondag 7 oktober 2018
dinsdag 9 oktober 2018
donderdag 11 oktober 2018
vrijdag 12 oktober 2018
zaterdag 13 oktober 2018
zondag 14 oktober 2018
woensdag 17 oktober 2018
donderdag 18 oktober 2018
vrijdag 19 oktober 2018
zaterdag 20 oktober 2018
zondag 21 oktober 2018
donderdag 25 oktober 2018
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00RLTC 2-CC 1Gravel
vrijdag 26 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 33Stand
19:00DE VIJFHUIZEN 1-CC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 43Stand
19:00CC 1-SPIJKENISSE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 11Stand
19:00BARENDRECHT 4-CC 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 81Stand
19:00CC 2-ARKEL 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 65Stand
19:00CC 1-PUTTERSHOEK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ORANJE WIT 2-CC 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00CC 3-BARENDRECHT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 20Stand
19:00CC 4-DUBBELDAM 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00TV RIDDERKERK 1-CC 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 27 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 9Stand
10:00PUTTERSHOEK 2-CC 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
10:00ALBLASSERDAM 1-CC 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 34Stand
10:00CC 4-POORTUGAAL 31 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 4Stand
10:30OOSTVOORNE 1-CC 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00CC 5-NOOTDORP 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
12:00CC 3-RHOON 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
12:00CC 1-PRINSENBEEK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 14Stand
12:00CC 2-DE WARANDE 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 31Stand
12:00CC 3-D'OUDELANDE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00HIATEN 2-CC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
12:00CC 1-BTV E '68 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:00DE HEI 1-CC 1Roodzand Kunstgras
zondag 28 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 16Stand
10:00'T VELDJE 1-CC 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
10:00CC 1-DE LOBBELAER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00HAAGSE BEEMDEN 1-CC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
10:00CC 1-PHARO 2Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 45Stand
10:00CC 1-DUBBELDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 36Stand
10:00CC 2-NUMANSDORP 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
10:00CC 1-ETTEN 1Gravel