Visual ClubWeb
Inloggen
Toggle navigation
Tennis- en padelvereniging C.C.
Home
Vereniging
Algemene gegevens
Bestuur
Commissies
Bardiensten
Veelgestelde vragen
IVA
Baan bezetting
Clubhistorie
Trainers
Vrijwilliger van het jaar
Documenten ALV
Lid worden
Inschrijven
Tarieven
Tennis/Padel les
Competitie
data tenniscompetitie vj 2024
data padelcompetitie vj 2024
data padel zomercompetitie 2024
padel voorjaar vrijdag 2024
padel voorjaar zaterdag 2024
padel voorjaar zondag 2024
Tennis voorjaar vrijdag 2024
Tennis voorjaar zaterdag 2024
Tennis voorjaar zondag 2024
Sponsoren
Sponsoren van CC
Sponsoren open toernooi
Padel
Verhuur padel banen
inschrijven Padel
Padelcommissie
Info padel bij C.C. 2024
Wat is padel?
Padel competitie / toernooi
filmpje spelregels
spelregels padel
Benodigdheden padel
VCP/Flair Play bij C.C.
VCP
Fair Play bij C.C.
Kalender
Leden
Toernooien
Onze toernooien
Toernooi leiding
Fotoboek
Algemeen
park
2020
2021 jeugdkamp
2022 Pubquiz
2022
CC LIVE
Ouder/kind/familietoernooi 2023
Reglementen
Statuten
Huishoudelijk reglement
Tennisspelregels
Toernooireglement
Competitiereglement
Vegen & spelen
Privacy verklaring
Baan reglement
Lief en Leed
Inloggen
Competitie
september 2022
Alles inklappen
« vorige maand
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2022
2023
2024
2025
2026
volgende maand »
zondag 11 september 2022
KNLTB najaar 2022
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 1 - Afdeling 63
Stand
DE DRIE HEUGELS 1
-
CC 1
5 - 1
vrijdag 16 september 2022
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40
Stand
19:00
DE HOOP 1
-
CC 1
4 - 0
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17
Stand
19:00
LANGELAND 1
-
CC 3
3 - 1
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19
Stand
19:00
CC 2
-
TER STEEGHE 1
1 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13
Stand
19:00
DUBBELDAM 1
-
CC 2
4 - 0
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24
Stand
19:00
ALMKERK 2
-
CC 1
3 - 1
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1
Stand
19:00
CC 2
-
ORANJE WIT 1
3 - 1
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29
Stand
19:00
CC 3
-
ORANJE WIT 2
1 - 3
Gravel
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30
Stand
19:00
CC 4
-
MEERKERK 1
2 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 31
Stand
19:00
CC 4
-
SLIEDRECHT 2
0 - 4
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 32
Stand
19:00
HEKSENWIEL 4
-
CC 3
0 - 4
Kunstgras
zaterdag 17 september 2022
KNLTB najaar 2022
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) - 2e klasse - Afdeling 3
Stand
09:30
BLTV 3
-
CC 2
3 - 2
Gravel
KNLTB najaar 2022
Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) - 4e klasse - Afdeling 1
Stand
10:00
TRIOMF 2
-
CC 2
5 - 0
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 29
Stand
11:00
CC 2
-
TETERINGEN 3
2 - 2
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 1
Stand
12:00
CC 1
-
BLTV 1
0 - 5
Gravel
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 23
Stand
12:00
CC 1
-
NIEUWERKERK 3
0 - 4
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31
Stand
12:00
CC 2
-
ALBLASSERDAM 1
2 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29
Stand
12:00
CC 1
-
RIJNHUYSE 2
0 - 4
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) - 3e klasse - Afdeling 11
Stand
13:00
OVERWAARD 3
-
CC 3
2 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 2
Stand
13:00
STRIJDO 1
-
CC 1
4 - 0
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH) - 4e klasse - Afdeling 2
Stand
13:30
D`OUDELANDE 3
-
CC 1
2 - 2
Roodzand Kunstgras
zondag 18 september 2022
KNLTB najaar 2022
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 42
Stand
09:00
HIATEN 3
-
CC 1
1 - 5
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 1 - Afdeling 63
Stand
10:00
CC 1
-
TOP PAPENDRECHT 1
3 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40
Stand
10:00
CC 2
-
VICTORIA 3
3 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5
Stand
14:00
CAPELLE 2
-
CC 2
6 - 0
Roodzand Kunstgras
dinsdag 20 september 2022
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 52
Stand
19:00
CC 2
-
HEKSENWIEL 6
1 - 3
Kunstgras
vrijdag 23 september 2022
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40
Stand
19:00
CC 1
-
MAASDAM 1
1 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17
Stand
19:00
CC 3
-
PLASWIJCK `62 6
2 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19
Stand
19:00
BARENDRECHT 2
-
CC 2
1 - 3
Gravel
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13
Stand
19:00
CC 2
-
D`OUDELANDE 4
0 - 4
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24
Stand
19:00
CC 1
-
SLTVR 2
2 - 2
Gravel
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1
Stand
19:00
TVKL 1
-
CC 2
2 - 2
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 7
Stand
19:00
HIATEN 1
-
CC 1
3 - 1
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29
Stand
19:00
HIATEN 2
-
CC 3
2 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27
Stand
19:00
CC 1
-
TETERINGEN 1
0 - 4
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 31
Stand
19:00
DLTC-THIALF 2
-
CC 4
4 - 0
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 32
Stand
19:00
CC 3
-
DE IJPELAAR-BREDA 2
2 - 2
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 52
Stand
19:00
TopSpin Plaza 2
-
CC 2
0 - 4
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30
Stand
19:15
ALTENA 1
-
CC 4
3 - 1
Roodzand Kunstgras
zaterdag 24 september 2022
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31
Stand
10:00
OUDERKERK A/D IJSSEL 1
-
CC 2
1 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29
Stand
10:00
OUDERKERK A/D IJSSEL 1
-
CC 1
2 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 23
Stand
10:45
RLTC 1
-
CC 1
1 - 3
Gravel
KNLTB najaar 2022
Dames 17+ Zaterdag (LI+NB+NH+ZH) - Hoofdklasse - Afdeling 1
Stand
11:00
HIATEN 1
-
CC 1
3 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 29
Stand
11:00
TopSpin Plaza 4
-
CC 2
2 - 2
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 2
Stand
12:00
CC 1
-
NAALDWIJK 2
3 - 1
Kunstgras
zondag 25 september 2022
KNLTB najaar 2022
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 39
Stand
10:00
POORTUGAAL 1
-
CC 1
1 - 5
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5
Stand
10:00
CC 2
-
PAPENDRECHT 1
3 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 42
Stand
10:00
CC 1
-
DASH `35 4
4 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40
Stand
10:45
HIATEN 2
-
CC 2
3 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 1 - Afdeling 63
Stand
12:00
CC 1
-
TIOS 2
3 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel Zondag - 1e klasse - Afdeling 4
Stand
13:30
STELLENDAM 1
-
CC 1
4 - 0
Gravel
vrijdag 30 september 2022
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 40
Stand
19:00
CC 1
-
HEYNKENSORT 1
4 - 0
Gravel
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 17
Stand
19:00
CC 3
-
TOC 2
0 - 4
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19
Stand
19:00
TVKL 1
-
CC 2
1 - 3
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13
Stand
19:00
CC 2
-
RLTC 1
1 - 3
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 24
Stand
19:00
CC 1
-
GILZE 1
1 - 3
Gravel
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1
Stand
19:00
CC 2
-
SMITSHOEK 1
0 - 4
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 29
Stand
19:00
HEYNKENSORT 1
-
CC 3
1 - 3
Kunstgras
KNLTB najaar 2022
Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 30
Stand
19:00
OVERWAARD 2
-
CC 4
2 - 2
Roodzand Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27
Stand
19:00
PAGNEVAART 1
-
CC 1
4 - 0
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 31
Stand
19:00
CC 4
-
TIOS 3
2 - 2
Kunstgras
KNLTB najaar Padel 2022
Padel Vrijdag Avond - 5e klasse - Afdeling 52
Stand
19:00
CC 2
-
RICO 2
4 - 0
Kunstgras
« vorige maand
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2022
2023
2024
2025
2026
volgende maand »