Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18
MijnKNLTB: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE DRIE HEUGELS 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 |
2 | HEER JAN 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 |
3 | RAOKTUM 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
4 | CC 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
5 | STRIJDO 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 |
6 | DE MERWEDE 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
7 | BAS DONGEN 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 |
8 | TOP PAPENDRECHT 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 |
10:00 | CC 4 | - | RAOKTUM 2 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | BAS DONGEN 1 | - | DE DRIE HEUGELS 3 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE MERWEDE 2 | - | HEER JAN 2 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | TOP PAPENDRECHT 2 | - | STRIJDO 2 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | STRIJDO 2 | - | CC 4 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
11:30 | HEER JAN 2 | - | BAS DONGEN 1 | 2 - 2 | Gravel | |
13:00 | RAOKTUM 2 | - | TOP PAPENDRECHT 2 | 2 - 2 | Kunstgras | |
13:30 | DE DRIE HEUGELS 3 | - | DE MERWEDE 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | CC 4 | - | HEER JAN 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | BAS DONGEN 1 | - | STRIJDO 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE MERWEDE 2 | - | RAOKTUM 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | TOP PAPENDRECHT 2 | - | DE DRIE HEUGELS 3 | 0 - 4 | Gravel | |
11:30 | HEER JAN 2 | - | TOP PAPENDRECHT 2 | | Gravel | |
13:00 | RAOKTUM 2 | - | BAS DONGEN 1 | | Kunstgras | |
13:00 | STRIJDO 2 | - | DE MERWEDE 2 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE DRIE HEUGELS 3 | - | CC 4 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | CC 4 | - | TOP PAPENDRECHT 2 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | BAS DONGEN 1 | - | DE MERWEDE 2 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | RAOKTUM 2 | - | STRIJDO 2 | | Kunstgras | |
13:30 | DE DRIE HEUGELS 3 | - | HEER JAN 2 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | STRIJDO 2 | - | DE DRIE HEUGELS 3 | | Roodzand Kunstgras | |
11:30 | HEER JAN 2 | - | RAOKTUM 2 | | Gravel | |
13:30 | DE MERWEDE 2 | - | CC 4 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | TOP PAPENDRECHT 2 | - | BAS DONGEN 1 | | Gravel | |
13:00 | STRIJDO 2 | - | HEER JAN 2 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | RAOKTUM 2 | - | DE DRIE HEUGELS 3 | | Kunstgras | |
13:00 | BAS DONGEN 1 | - | CC 4 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | DE MERWEDE 2 | - | TOP PAPENDRECHT 2 | | Roodzand Kunstgras | |