Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar 2022
Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13
MijnKNLTB: Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | SCHIEBROEK 10 | 7 | 6 | 0 | 1 | 26 |
2 | HEER JAN 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 25 |
3 | TOC 3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 23 |
4 | LANGELAND 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 18 |
5 | AEOLUS-OLEDO 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 15 |
6 | CC 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 |
7 | DELFTSE TENNISBOND 4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 |
8 | TANTHOF DELFT 1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 |
| AEOLUS-OLEDO 6 | - | DELFTSE TENNISBOND 4 | 3 - 2 | | |
10:00 | TOC 3 | - | SCHIEBROEK 10 | 3 - 2 | Gravel | |
11:30 | HEER JAN 2 | - | TANTHOF DELFT 1 | 5 - 0 | Gravel | |
12:00 | CC 1 | - | LANGELAND 1 | 4 - 1 | Gravel | |
09:00 | SCHIEBROEK 10 | - | AEOLUS-OLEDO 6 | 5 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | TANTHOF DELFT 1 | - | CC 1 | 2 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | LANGELAND 1 | - | HEER JAN 2 | 2 - 3 | Kunstgras | |
14:00 | DELFTSE TENNISBOND 4 | - | TOC 3 | 1 - 4 | Gravel | |
09:00 | AEOLUS-OLEDO 6 | - | LANGELAND 1 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | CC 1 | - | DELFTSE TENNISBOND 4 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | HEER JAN 2 | - | SCHIEBROEK 10 | 2 - 3 | Gravel | |
14:00 | TOC 3 | - | TANTHOF DELFT 1 | 4 - 1 | Kunstgras | |
10:00 | TANTHOF DELFT 1 | - | AEOLUS-OLEDO 6 | 2 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | LANGELAND 1 | - | TOC 3 | 2 - 3 | Kunstgras | |
14:00 | DELFTSE TENNISBOND 4 | - | HEER JAN 2 | 0 - 5 | Gravel | |
14:30 | SCHIEBROEK 10 | - | CC 1 | 3 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | DELFTSE TENNISBOND 4 | - | SCHIEBROEK 10 | 0 - 5 | Gravel | |
11:30 | HEER JAN 2 | - | CC 1 | 3 - 2 | Gravel | |
13:00 | TANTHOF DELFT 1 | - | LANGELAND 1 | 0 - 5 | Kunstgras | |
14:00 | AEOLUS-OLEDO 6 | - | TOC 3 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | CC 1 | - | AEOLUS-OLEDO 6 | 1 - 4 | Gravel | |
13:00 | LANGELAND 1 | - | DELFTSE TENNISBOND 4 | 3 - 2 | Kunstgras | |
14:00 | TOC 3 | - | HEER JAN 2 | 2 - 3 | Kunstgras | |
15:30 | SCHIEBROEK 10 | - | TANTHOF DELFT 1 | 5 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | AEOLUS-OLEDO 6 | - | HEER JAN 2 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | LANGELAND 1 | - | SCHIEBROEK 10 | 2 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | TANTHOF DELFT 1 | - | DELFTSE TENNISBOND 4 | 3 - 2 | Kunstgras | |
14:00 | TOC 3 | - | CC 1 | 4 - 1 | Gravel | |