Competitie
« Terug
KNLTB najaar 2019
Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 9
MijnKNLTB: Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 9
Gemengd 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 9
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | SLTVR 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 29 |
2 | ZWIJNDRECHT 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 26 |
3 | CC 1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 20 |
4 | DASH '35 1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 |
5 | D'OUDELANDE 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 15 |
6 | TOP PAPENDRECHT 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 |
7 | HIATEN 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 |
8 | PRINSENBEEK 2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 |
10:00 | DASH '35 1 | - | PRINSENBEEK 2 | 3 - 2 | Gravel | |
10:30 | CC 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 5 - 0 | Gravel | |
12:30 | HIATEN 1 | - | SLTVR 1 | 0 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | D'OUDELANDE 1 | - | ZWIJNDRECHT 1 | 3 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | TOP PAPENDRECHT 1 | - | HIATEN 1 | 4 - 1 | Gravel | |
10:30 | SLTVR 1 | - | CC 1 | 4 - 1 | Kunstgras | |
11:00 | ZWIJNDRECHT 1 | - | DASH '35 1 | 2 - 3 | Gravel | |
13:00 | PRINSENBEEK 2 | - | D'OUDELANDE 1 | 2 - 3 | Gravel | |
10:00 | DASH '35 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 4 - 1 | Gravel | |
10:00 | D'OUDELANDE 1 | - | SLTVR 1 | 0 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | CC 1 | - | PRINSENBEEK 2 | 3 - 2 | Gravel | |
10:30 | HIATEN 1 | - | ZWIJNDRECHT 1 | 0 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | SLTVR 1 | - | DASH '35 1 | 5 - 0 | Kunstgras | |
11:00 | TOP PAPENDRECHT 1 | - | D'OUDELANDE 1 | 4 - 1 | Gravel | |
11:00 | ZWIJNDRECHT 1 | - | CC 1 | 5 - 0 | Gravel | |
13:00 | PRINSENBEEK 2 | - | HIATEN 1 | 2 - 3 | Gravel | |
11:00 | ZWIJNDRECHT 1 | - | PRINSENBEEK 2 | 5 - 0 | Gravel | |
11:00 | TOP PAPENDRECHT 1 | - | SLTVR 1 | 0 - 5 | Gravel | |
10:00 | DASH '35 1 | - | CC 1 | 2 - 3 | Gravel | |
10:30 | HIATEN 1 | - | D'OUDELANDE 1 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | SLTVR 1 | - | ZWIJNDRECHT 1 | 2 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | PRINSENBEEK 2 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 2 - 3 | Gravel | |
10:30 | CC 1 | - | D'OUDELANDE 1 | 3 - 2 | Gravel | |
11:00 | ZWIJNDRECHT 1 | - | TOP PAPENDRECHT 1 | 4 - 1 | Gravel | |
12:30 | HIATEN 1 | - | DASH '35 1 | 3 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | PRINSENBEEK 2 | - | SLTVR 1 | 2 - 3 | Gravel | |
10:30 | CC 1 | - | HIATEN 1 | 5 - 0 | Gravel | |
13:30 | D'OUDELANDE 1 | - | DASH '35 1 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |