Nieuws

Tennis enkelspel clubladder

Speel mee in de tennis enkelspel clubladder en wij regelen leuke wedstrijden op jouw niveau. Jij bepaalt hoe vaak en op welke dagen je speelt. Je wisselt van positie als je wint van iemand die hoger staat (n.b. je kan ieder moment instappen). De nieuwe clubladder start maandag 1 april 2024. Zie LEES MEER

Opgeven kan via:  https://sportconnexions.com/nl/tennis/tennisverenigingcc/960/  (daar staat ook meer info)

De eerste wedstrijd word je ingedeeld op basis van het speelniveau dat je hebt opgegeven. Je ontvangt aan het begin van de ronde een email met wedstrijdgegevens, en hebt dan 2 weken om de uitslag te registreren. Je kunt rondes overslaan en wedstrijden doorschuiven naar de volgende ronde.

Je speelt de gebruikelijke afhangtijd en telt de games door. De wedstrijd kan eindigen in een gelijkspel. Je wisselt van positie als je wint van iemand die hoger gerangschikt is.

 

PS de clubladder is voor C.C.leden die uiterlijk dit jaar 18 worden en ouder.

« Terug

» Nieuws archief