Nieuws

KNLTB wintercompetitie Padel

Na ons geslaagde open (padel) toernooi, staan de volgende activiteiten alweer voor de deur. Naast de najaarscompetitie organiseert de KNLTB een wintercompetitie voor padel. Deze competitie wordt zowel indoor als outdoor gespeeld (bij ons natuurlijk outdoor) en geeft je de mogelijkheid om het gehele jaar padelwedstrijden te spelen. De 7 speeldagen (vrijdag, zaterdag of zondag) zijn verspreid over de maanden november t/m februari (weekenden 13/27 nov, 11 dec, 8/22 jan, 5/19 feb), zodat er gewoon rustig kerst en oud en nieuw gevierd kan worden. Wil jij je padelskills verbeteren? Schrijf je dan voor 4 september in via onderstaande link: https://forms.gle/QrTEuDGzd7oA4qn4A . Mochten er nog vragen zijn, kan je deze stellen via tc.tennisverenigingcc@gmail.com

« Terug

» Nieuws archief