Nieuws

Nieuwe ronde interne padel clubcompetitie

Wil jij (vriendschappelijke) padel wedstrijden spelen tegen andere CC'ers? Geef je dan op voor de interne dubbel padel clubcompetitie! Iedereen kan meedoen, ongeacht je speelsterkte (juist óók beginners/nieuwe leden). En padel is gender neutraal: dames, heren of mix, alles is toegestaan. De speeldagen en tijden zijn flexibel, je speelt wanneer het jou uitkomt op ons eigen park! Ieder kwartaal een nieuwe ronde. We starten binnenkort met een nieuwe ronde van 1 juli tot 20 september. Geef je z.s.m. op zodat wij een mooie indeling kunnen maken. Download de KNLTB Match App en geef je op. 

Hoe werkt het?
- Alles verloopt via de KNLTB Match App (indeling, planning van wedstrijden, stand bijhouden; nb vorig jaar nog 'scala')
- Je komt met je partner in een poultje van circa 4-6 tegenstanders van jouw niveau
- Je speelt 1 wedstrijd tegen iedere tegenstander
- Je bepaalt onderling wanneer je speelt, dus je speelt wanneer het jou uitkomt!
- Je hangt zelf de baan af voor het afgesproken tijdstip
- je spreekt onderling af of je op tijd speelt of een volledige wedstrijd met tie-break
 

Dus: download de KNLTB Match app, maak een profiel aan en schrijf je in (home/flexcompetitie/TV CC- HD/DD/GD Padel/Doe Mee)

« Terug

» Nieuws archief