Nieuws

inschrijven voor padel voorjaarscompetitie

Naast de voorjaarscompetitie voor tennis biedt C.C. ook de mogelijkheid om padelcompetitie te spelen. De competitie van padel begint half juni (onder voorbehoud van corona maatregelen). In de Voorjaarscompetitie Padel kun je meedoen aan de vrijdagavond, zaterdag of zondag competitie. Een team bestaat uit minimaal 4 spelers. De competitie is genderneutraal, dus er kan in alle samenstellingen worden gespeeld. In elke competitie worden 4 partijen gespeeld om 2 gewonnen sets. Iedereen die lid is van CC kan zich, met een team, opgeven voor de padelcompetitie. Kijk onder de knop Padel op de site  voor meer informatie . Inschrijven kan tot uiterlijk zondag 7 maart 2021 door een mail te sturen naar padel@tennisverenigingcc.nl  

« Terug

» Nieuws archief