Nieuws

Kampioenen najaarscompetitie 2019

KAMIOENEN NAJAARSCOMPETITIE 2019

De najaarscompetitie zit er weer op. Helaas werkte het weer niet echt mee. Er waren teams die 3 keer in moesten halen vanwege de vele regen. Zelfs vandaag moest nog een enkel team inhalen. Uiteindelijk is alles afgespeeld voor december!!!

Deze competitie zijn er 3 team kampioen geworden. te weten:

Vrijdag: CC4 herenteam: Arjen den Houdijker, Freddie van Leen, Niek van der Putten, Maarten Valk en Dirk Leijs.

Zaterdag: CC1 herenteam: Jacco vd Werf, Sven Blaak, Leon Hageman, Robin Nederlof, Rick van Hoorn.

Zondag: CC1 Jongens 10-14 jr: Bas vd Werf, Stijn vd Linden, Ward vd Sluis, Levi Dam en Tijn Backer, Owen Knoop.

De mannen hebben ieder een bioscoopbon gekregen. De spelers van het jongensteam een mooie beker.

Iedereen hartelijk gefeliciteerd met het behaalde kanpioenschap.

 

Een eervolle vermelding verdient het damesteam van Ilse Huijbregts. Het team werd nipt tweede. Ze hadden net zoveel wedstrijdpunten als de kampioenen. Speelden 2-2 tegen elkaar en hadden zelfde aantal sets. Helaas had het C.C. team had 3 games minder. 

« Terug

» Nieuws archief