Competitie
« Terug
KNLTB najaar 2019
Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Rotterdam & Zuid) - 4e klasse - Afdeling 3
MijnKNLTB: Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Rotterdam & Zuid) - 4e klasse - Afdeling 3
Dames 17+ (2xE 3xD) Zaterdag (Rotterdam & Zuid) – 4e klasse – Afdeling 3
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | HIATEN 2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 31 |
2 | PASSING SHOT 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 24 |
3 | SCHIEDAM NOORD 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 |
4 | CC 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 17 |
5 | LOMMERRIJK 1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 |
6 | CAPELLE 3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 |
7 | OMMOORD 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 |
8 | ALBLASSERDAM 2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 |
09:00 | PASSING SHOT 2 | - | LOMMERRIJK 1 | 2 - 3 | Gravel | |
10:00 | OMMOORD 2 | - | ALBLASSERDAM 2 | 3 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | CAPELLE 3 | - | SCHIEDAM NOORD 2 | 0 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | HIATEN 2 | - | CC 2 | 4 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | LOMMERRIJK 1 | - | OMMOORD 2 | 2 - 3 | Gravel | |
10:00 | ALBLASSERDAM 2 | - | PASSING SHOT 2 | 0 - 5 | Gravel | |
10:00 | SCHIEDAM NOORD 2 | - | HIATEN 2 | 0 - 5 | | |
10:30 | CC 2 | - | CAPELLE 3 | 3 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | CAPELLE 3 | - | ALBLASSERDAM 2 | 5 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | OMMOORD 2 | - | SCHIEDAM NOORD 2 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | HIATEN 2 | - | LOMMERRIJK 1 | 4 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | LOMMERRIJK 1 | - | CAPELLE 3 | 3 - 2 | Gravel | |
10:00 | ALBLASSERDAM 2 | - | HIATEN 2 | 0 - 5 | Gravel | |
10:00 | SCHIEDAM NOORD 2 | - | PASSING SHOT 2 | 0 - 5 | | |
10:30 | CC 2 | - | OMMOORD 2 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | CAPELLE 3 | - | HIATEN 2 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | SCHIEDAM NOORD 2 | - | CC 2 | 3 - 2 | | |
10:00 | OMMOORD 2 | - | CAPELLE 3 | 2 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | ALBLASSERDAM 2 | - | SCHIEDAM NOORD 2 | 0 - 5 | Gravel | |
10:30 | CC 2 | - | LOMMERRIJK 1 | 3 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
12:30 | HIATEN 2 | - | PASSING SHOT 2 | 4 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | LOMMERRIJK 1 | - | SCHIEDAM NOORD 2 | 2 - 3 | Gravel | |
10:00 | ALBLASSERDAM 2 | - | CC 2 | 1 - 4 | Gravel | |
12:30 | HIATEN 2 | - | OMMOORD 2 | 5 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
14:00 | CAPELLE 3 | - | PASSING SHOT 2 | 1 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | PASSING SHOT 2 | - | CC 2 | 3 - 2 | Gravel | |
10:00 | PASSING SHOT 2 | - | OMMOORD 2 | 4 - 1 | Gravel | |
10:00 | LOMMERRIJK 1 | - | ALBLASSERDAM 2 | 3 - 2 | Gravel | |